Polish (Poland)English (United Kingdom)
There are no translations available.

20 października 2011

Instytut Logistyki i Magazynowania

Poznań, ul. Estkowskiego 6

 


20 października 2011 Instytut Logistyki i Magazynowania (ILiM) gościł kilkudziesięciu uczestników Logistics meeting. Tematem przewodnim trzeciego spotkania były INNOWACJE W LOGISTYCE.

 

Pierwsza prezentacja prowadzona przez p. Krystynę Nuckowską z firmy TRANSPOREON dotyczyła nowych produktów, które są powiązane z oprogramowaniem SAP. O tym, jak i skąd pozyskać fundusze na innowacje opowiedział p. Wojciech Boratyn reprezentujący firmę PNO Consultants Sp. z o.o. Temat wywołał, jak można się było tego spodziewać, ożywioną dyskusję. Ostatnie dwie prezentacje poświęcone były nowym produktom oferowanym przez Instytut Logistyki i Magazynowania. Innowacyjne rozwiązanie T-Scale, które jest narzędziem wsparcia dla biznesu transportowo-spedycyjnego zaprezentowała p. Marta Cudziło. Otwarty system do zarządzania magazynem MAGS 1 przedstawił p. Jerzego Majewskiego, główny specjalista z obszaru systemów automatycznej identyfikacji. Czwartkowe spotkanie zakończyła wizyta studyjna w mieszczącym się dwa piętra niżej Krajowym Labolatorium EPC/RFID, gdzie wszyscy chętni mogli na własne oczy zobaczyć, że EPC/RFID - technologia jutra jest dostępna już dziś.


Logistycy docenili kolejny raz formułę spotkań Logistics meeting, na których mogą nawiązać bezpośrednie kontakty w przyjaznej, niesformalizowanej atmosferze oraz wymienić się doświadczeniami z kolegami po fachu.


Zapraszamy już na kolejne spotkanie z cyklu Logistics meeting, które odbędzie się 15 grudnia i dotyczyć będzie NAJLEPSZYCH PRAKTYK W LOGISTYCE.Last Updated on Wednesday, 16 November 2011 10:14