Polish (Poland)English (United Kingdom)

Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji na Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS & EUROLOG 2010, który odbędzie się w dniach 12-14 maja 2010 r. w Poznaniu, proszone są o zapoznanie się z poniższymi warunkami:

1. Akredytacje przyznawane są bezpłatnie każdemu czynnemu zawodowo dziennikarzowi.
2. Akredytację zamówić można wypełniając specjalny formularz dostępny w załączniku.
3. Termin nadsyłania zgłoszeń akredytacyjnych upływa 3 maja 2010 roku.
4. Wypełniony wniosek należy wysłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Przyznanie akredytacji zostanie potwierdzone e-mailem do 7 maja 2010 roku.
6. Akredytacje będzie można odbierać od 12 maja 2010 roku w recepcji Kongresu (pawilon 15 teren MTP). Akredytacja zostanie wydana tylko po okazaniu ważnej legitymacji prasowej.
8. Każdy wydelegowany przez redakcję dziennikarz otrzyma bezpłatny identyfikator uprawniający do udziału we wszystkich wydarzeniach związanych z Kongresem (poza Logistics Party, warsztatami i wyjazdami technicznymi).
9. Dziennikarze akredytowani proszeni są o przesłanie kopii materiałów dotyczących Kongresu, na adres:

Instytut Logistyki i Magazynowania
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań


Kontakt:
Anna Dorna  
Biuro Kongresu
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.:  +48 61 850 49 44

Rzecznik Prasowy:
Artur Olejniczak
tel. +48 61 850 49 26
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Patronat

Współpraca

UE

Patronat medialny

Czasopismologistyka