Lokalizacja i dojazd

18-19 maja 2016 r., Polski Kongres Logistyczny

Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 15

Upoważnienie do wjazdu na teren MTP w dniach 18-19 maja (tylko dla uczestników Logistics 2016)


Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na terenie MTP znajduje się bezpłatny parking dla uczestników. Prosimy o wydrukowanie oraz umieszczenie za przednią szybą wjazdówki, która zostanie do Państwa przesłana przed kongresem.

 

20 maja 2016 r., ELA Research Day

Instytut Logistyki i Magazynowania
Poznań, ul. Estkowskiego 6


Instytut Logistyki i Magazynowania, wejście B, III piętro

 

ILiM nie posiada parkingu, zapraszamy do korzystania z parkingu buforowego, znajdującego się w pobliżu:

 

Dojazd na Targi z lotniska

Komunikacja publiczna
Port Lotniczy Poznań-Ławica połączony jest z centrum miasta za pomocą komunikacji publicznej. Przystanki autobusowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie terminali pasażerskich, bądź w niewielkiej od nich odległości. Aktualnie między Portem a centrum miasta kursują cztery linie autobusowe, z których jedna – L – jest linią pospieszną łączącą lotnisko z Dworcem Głównym PKP.

Linia pospieszna L
•    PORT LOTNICZY – DWORZEC GŁÓWNY

Ponadto, Port połączony jest z miastem dwoma regularnymi dziennymi liniami autobusowymi, które rozpoczynają i kończą swój bieg na Rondzie Kaponiera (w ścisłym centrum, niedaleko Dworca PKP). Pierwsza z nich to linia nr 59, której przystanek znajduje się tuż przed wyjściem z hali przylotów.

Linia nr 59
•    PORT LOTNICZY – RONDO KAPONIERA

Linia nr 48
Drugie połączenie obsługuje linia nr 48. Przystanek autobusowy tej linii znajduje się przy ul. Wyszęborskiej, około 200m na południe od terminalu pasażerskiego.
•    WYSZĘBORSKA – RONDO KAPONIERA


Bilety komunikacji publicznej
Bilety dostępne są w kioskach znajdujących się w terminalu odlotowym oraz w biletomacie znajdującym się na przystanku autobusowym przed terminalem. Biletomaty, instalowane są także w coraz większej liczbie pojazdów, dostępne są już w linii L oraz niektórych jednostkach linii 59 i 48. W biletomacie można płacić wyłącznie monetami o nominałach: 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł (automat wydaje resztę), przy wejściu do autobusu znajduje się naklejka informująca o możliwości zakupu biletów w autobusie - więcej informacji.

Taxi


Euro-Taxi
www.euro-taxi.com.pl
tel. 61 811 11 11


Radio Lux Taxi
www.luxtaxi.com.pl  
tel. 501 551 190