Zostań Partnerem LOGISTICS

 

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z ofertą pakietów sponsorskich, które dają szeroki wachlarz możliwości zaprezentowania się Państwa Firmy. Oferta sponsorska składa się z pakietów wypracowanych podczas poprzednich edycji Kongresu. Mamy nadzieję, iż nasze propozycje przypadną Państwu do gustu co przełoży się na owocną współpracę.

•    PAKIET PREMIUM PARTNERA
•    PAKIET ZŁOTY SPONSORA
•    PAKIET SREBRNY SPONSORA
•    PAKIET WYSTAWCY


Dlaczego warto?

 

Udział w LOGISTICS daje możliwość prezentacji swoich rozwiązań i case study w ramach sesji plenarnych i tematycznych.  W LOGISTICS 2014 wzięło udział prawie 800 gości z różnych firm, instytucji.      LOGISTICS to również możliwość wzięcia udziału w debacie w ramach sesji tematycznych.  Wymiana poglądów może być początkiem ciekawych kontaktów biznesowych.
         
LOGITSICS to również wystawa - promocja firmy na stoisku, gdzie istnieje możliwość lepszego poznania potrzeb swoich klientów.   Networking podczas gali LOGISTICS Party – możliwość nawiązania kontaktów z uczestnikami, pozostałymi prelegentami, zaproszonymi gośćmi w luźniejszej atmosferze.
         
Matchmaking – nowa formuła to umawiania spotkań z wybranymi uczestnikami LOGISTICS, wystarczy jedynie elektroniczna rezerwacja terminu.   To Ty decydujesz jak chcesz zaistnieć na LOGISTICS – wszystkie pakiety przygotowujemy pod wymogi naszych klientów – powiedz nam czego potrzebujesz a my przygotujemy ofertę biznesową.