Polish (Poland)English (United Kingdom)

15 grudnia 2011

Instytut Logistyki i Magazynowania

Poznań, ul. Estkowskiego 6

 


 

Logistics meeting to cykl BEZPŁATNYCH spotkań stworzony z myślą o logistykach praktykach.

Celem projektu Logistics meeting jest zbudowanie platformy komunikacji i wymiany doświadczeń logistyków oraz wypełnienie czasu pomiędzy Polskimi Kongresem Logistycznym LOGISTICS, którego kolejna edycja odbędzie się 16-18 maja 2012 r.


Spotkania Logistics meeting organizowane są w formule otwartej oznacza to, że każdy zainteresowany tematyką spotkania logistyk jest bardzo mile widziany, a jego opinie będą cennym uzupełnieniem prowadzonych prezentacji.


Nowością będzie Otwarta Przestrzeń (Open Space) - czas przeznaczony na dyskusję. Poruszymy tematy, którymi musicie lub chcecie się Państwo zmierzyć w Waszej pracy zawodowej. Chcemy, aby Logistics meeting stał się miejscem, gdzie rozwiązuje się rzeczywiste problemy biznesowe. Dzięki spotkaniu będziecie mieli Państwo szansę na to, aby zaproszeni eksperci zajęli się Waszym problemem.


Organizatorem oraz gospodarzem spotkań jest Instytut Logistyki i Magazynowania, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego oraz jest spełnieniem oczekiwań logistyków. Interdyscyplinarna tematyka spotkań zapewnia możliwość szerszego spojrzenia na zagadnienia logistyczne i może być przyczynkiem do dyskusji oraz wymiany poglądów.


Tematem Logistics meeting będą "Najlepsze praktyki".

W programie:

Paweł Schmidt reprezentujący CEO - VENTO Consulting
opowie o tym "Jak zapewnić pełną dostępność produktów dzięki TOC".

Marcin Łaszcz z firmy Traniscs International N.V.
przedstawi ciekawe wdrożenia systemu do zarządzania flotą.

Tomasz Janiak z Instytutu Logistyki i Magazynowania
zaprezentuje najlepsze praktyki zgromadzone dzięki projektowi "Castle".

Poprawiony: wtorek, 22 listopada 2011 11:39