LOGISTYKA

e-commerce

przyszłość

zaczyna się dziś

#współdzielenie

#transformacja

#innowacja

dlaczego logistics?

e-LOGISTICS Live 2020

to konferencja inna niż wszystkie zrzeszająca świat biznesu, branży logistycznej, e-commerce, firm kurierskich i spedycyjnych oraz wszystkich tych, którzy wiążą swoją przyszłość z segmentem e-handlu.

Pokaż się im z najlepszej strony!

zostań

sponsorem

wystawcą

partnerem

bloki tematyczne

Blok I

Współdzielenie


wspólne PUDO gromadzące wszystkie firmy kurierskie, automaty paczkowe umożliwiające odbiór przesyłek różnych firm, a może jeden samochód rozwożący w centrum miasta paczki, niezależnie od tego, jaka firma obsługiwała ją wcześniej? Czy w tak konkurencyjnym środowisku jest możliwe współdzielenie usług? Czy zyska na tym klient?

Blok II

Transformacja


łańcuch dostaw dla e-commerce to ekosystem wielu połączonych magazynów dystrybucyjnych, centrów zwrotów, hubów kurierskich i salonów sprzedaży będących omnichannelowym miejscem naszych działań konsumenckich. Co zrobić, aby odpowiedzieć na szybko zmieniające się potrzeby rynku i wymagania klientów. Błyskawiczna dostawa, szybki i łatwy zwrot, późny cut-off. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, aby klient był zadowolony. Czy na pewno?

Blok III

Innowacja


ten, kto dziś nie inwestuje w innowacje, tak naprawdę się cofa. Automatyzacja, robotyka, ekologia i elastyczność i zwinność nie mogą być w e-commerce jedynie pustymi frazesami. Porozmawiajmy o tym, jakie innowacje są dla Państwa najbardziej wartościowe, a które wydają się tylko chwytliwymi pojęciami z zakresu marketingu i PR.

sponsorzy

sponsor złoty

sponsor złoty

partner

wystawcy

patronaty medialne

zaufali nam

Powered by

kto za tym stoi

kontakt